Cześć! Tu Agata i Krzysiek!

 

 

Jeśli tu jesteś, to zapewne interesuje Cię kim jesteśmy. Nie zaskoczymy Cię tu niczym spektakularnym, ale no dobra, wypada się przedstawić, co nie? 😉

 

Od (prawie) pięciu lat trwamy sobie w szczęśliwym małżeństwie, na co dzień mieszkającym w Żorach (woj. śląskie). Uwielbiamy swoje miasto, jednak nie mniej kochamy podróżować!  

 

W styczniu 2017 pozostawiliśmy nasze etaty i wyruszyliśmy w kilkumiesięczną podróż po Azji Południowo-Wschodniej. Zwiedziliśmy Tajlandię, Mjanmę (Birmę), Laos, Kambodżę, Malezję i Singapur. 

 

Z pomocą naszych niezawodnych gości weselnych (którzy zamiast kupować nam kwiaty, wrzucili po dolarze do specjalnie przygotowanej skarbonki), udało nam się spędzić podróż poślubną w USA. 

 

Podróżujemy niskobudżetowo. Nie dlatego, że to teraz takie modne. My po prostu tak lubimy. Uwielbiamy spać w namiocie, gotować na kuchence pod gołym niebem, czy nocować w samochodzie. Bez zasięgu, bez codziennych wygód. Tylko my i natura. W taki też sposób zwiedziliśmy Islandię. Do dzisiaj, z wielkim sentymentem wspominamy śniadania w plenerze i setki pasztetów, które wtedy pochłonęliśmy. 

 

Jednak kiedy bardzo zależy nam na jakiejś atrakcji, nie jest nam szkoda wydać więcej kasy. W końcu trzeba czasem zaszaleć, co nie? 🙂 W ten sposób, wcale nie budżetowo, pływaliśmy pomiędzy dwoma płytami tektonicznymi na Islandii.  

 

Poza podróżami mamy też inne zainteresowania. Krzysiek jest zapalonym piłkarzem, co tydzień dumnie grającym w żorskiej lidze 🙂 Solidarnie, lubi też pograć w Fifę. Agata uwielbia wsłuchiwać się w wokalne talenty (te znalezione przypadkiem w Internetach) i wszystko, co związane z marketingiem online.

 

Na blogu chcemy się dzielić własnym doświadczeniem i poradami podróżniczymi, które być może Tobie się przydadzą.

 

💛💛💛 Fajnie, że tu jesteś! 💛💛💛

 

zBLOGowani.pl