BIRMA - PRZEWODNIK ONLINE

Masz w planach wizytę w Birmie? Zerknij na nasz poniższy przewodnik po tym pięknym kraju. Znajdziesz tu gotową trasę podróży na 14 dni, praktyczne wskazówki co warto zobaczyć, jak spakować się na trekking, a także informacje o najdziwniejszej stolicy świata!

Birma trasa na 2 tygodnie porady praktyczne

BIRMA W 14 DNI - GOTOWA TRASA

Nasza propozycja trasy na dwutygodniowy pobyt w Mjanmie. Znajdziesz tu mnóstwo porad praktycznych i wskazówek, które pomogą Ci zorganizować swoją własną podróż do Birmy. Gotową trasę pobierzesz w PDF do druku, a jej konkretne punkty zaznaczyliśmy na mapie.

Czytaj tutaj: MJANMA W 2 TYGODNIE – PROPOZYCJA TRASY.

MJANMA - CO WARTO ZOBACZYĆ?

Które miejsca w Birmie warte są zwiedzenia? Powiedzielibyśmy: wszystkie! Jednak, żeby ułatwić Ci  sprawę, wybraliśmy kilka najlepszych atrakcji, które naszym zdaniem są absolutnym must see w Birmie.

Czytaj tutaj: MJANMA – TE MIEJSCA MUSISZ ZOBACZYĆ!

Mjanma co warto zobaczyć

WPISY, KTÓRE MOGĄ SIĘ PRZYDAĆ

TREKKING DO JEZIORA INLE LAKE

Jednymi z najpiękniejszych chwil, które spędziliśmy w Mjanmie, był trzydniowy trekking z miejscowości Kalaw do jeziora Inle. Naprawdę świetna przygoda, która umożliwia zobaczenie Birmy od tej mniej turystycznej stronyPoniżej znajdziesz porady praktyczne jak przygotować się do takiego trekkingu oraz obszerną fotorelację.

trekking w Birmie
Birma trekking jezioro Inle

GDZIE NOCOWAĆ?

Podróżując po Birmie spaliśmy w budżetowych pokojach, które nie zawsze spełniały nasze oczekiwania. W poniższym wpisie polecamy Wam tylko i wyłącznie sprawdzone przez nas hotele, które oprócz tego, że są tanie, to naprawdę fajne.

Czytaj tutaj: SPRAWDZONE I TANIE NOCLEGI W BIRMIE

tanie noclegi w Birmie
Booking.com

ZGARNIJ ZNIŻKI NA NOCLEGI

booking kupon
airbnb kupon

PIERWSZY RAZ W AZJI?

Wyjazd do Birmy będzie Twoją pierwszą podróżą do Azji Południowo-Wschodniej? Podrzucamy kilka wpisów, które z pewnością Ci się przydadzą.

DOŁĄCZ DO STAŁYCH CZYTELNIKÓW