PIERWSZY RAZ NA BLOGU?

Cześć, witamy Cię na naszej stronie! Zastanawiasz się o czym jest ten blog i kto go pisze? Poniżej krótkie streszczenie wszystkiego, co znajdziesz na Before We Get Old.

KIM JESTEŚMY?

Before We Get Old tworzą dwie osoby: Agata i Krzysiek Cieślak. Jesteśmy małżeństwem, które jeszcze kilka lat temu miało zupełnie inną wizję swojego życia (jaką? Przeczytacie w zakładce O NAS). Los jednak sprawił, że to podróże stały się naszą największą pasją, bez której teraz nie wyobrażamy sobie życia. Zamiłowanie do bycia w drodze i potrzeba dzielenia się swoim doświadczeniem spowodowały, że stworzyliśmy tego bloga. 

podróż poślubna do Stanów

W grudniu 2018 roku otwarliśmy własny sklep, w którym sprzedajemy personalizowane mapy ścienne z imionami i ulubionymi sentencjami kupujących. Mapy wydrukowane są na płótnie, oprawione i gotowe do powieszenia. Wysyłamy je z kompletem pinezek, za pomocą których oznaczysz odwiedzone miejsca i przyczepisz do mapy swoje zdjęcia.

DLA KOGO TEN BLOG?

Before We Get Old jest blogiem o niskobudżetowych podróżach we dwoje. Lubisz wypić poranną kawę pod namiotem? Jesteś masterchef’em w gotowaniu na kuchence w plenerze, ale chętnie kosztujesz też lokalne smakołyki w ulicznych garkuchniach? Z plecakiem na ramionach podróżujesz autostopem lub komunikacją miejską, ale budżetowe  podróże samochodowe sprawiają Ci najwięcej frajdy? Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco, to… ten blog jest dla Ciebie!

O CZYM PISZEMY?

Mamy za sobą kilkumiesięczną podróż do Azji Południowo-Wschodniej, work & travel, a potem miesiąc miodowy w USA, wyprawę namiotową do Islandii i kilka krótkich, europejskich citi breaków. Na blogu znajdziecie praktyczne porady i podróżnicze inspiracje. Z wyjazdów montujemy krótkie filmy, które z pewnością Cię zainteresują, jeśli wolisz oglądać, zamiast czytać.

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE WPISY

DARMOWE DLA CIEBIE

Oprócz tradycyjnych treści, na blogu znajdziesz również gratisy do druku, które możesz pobrać za darmo. Znajdziesz tam między innymi:

  • Zachód USA – gotowa trasa na 17 dni
  • listę rzeczy, którą warto spakować do Azji
  • Tajlandia – instrukcja jak wypełnić Arrival Card
  • Birma – 14-dniowa trasa
  • kalambury do druku naszego autorstwa 🙂

POBIERZ TUTAJ

PODRÓŻUJ Z NAMI!

zBLOGowani.pl