Before We Get Old blog

BEFORE WE GET OLD

PODRÓŻE WE DWOJE NA WŁASNĄ RĘKĘ

AGATA & KRZYSZTOF CIEŚLAK

Cześć! Jesteśmy blogerami podróżniczymi i młodym małżeństwem, które uwielbia zwiedzać świat. Jeśli uważasz, że moglibyśmy razem zorganizować coś fajnego, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi informacjami!

Projekt bez tytułu (1)

Samodzielnie organizowane podróże we dwoje.

Projekt bez tytułu (6)

Backpackerskie i samochodowe wyprawy na własną rękę.

Projekt bez tytułu (7)

Podróżujemy raczej niskobudżetowo: namioty, rowery, backpacking.

Projekt bez tytułu (5)

Uwielbiamy: dobrą kawę, fotografię, muzykę i piłkę nożną.

O CZYM JEST BLOG?

Bloga zaczęliśmy prowadzić w sierpniu 2017 roku, po powrocie z kilkumiesięcznej podróży do Azji Południowo-Wschodniej. Before We Get Old to miejsce, w którym relacjonujemy swoje małżeńskie podróże po świecie, z dużym naciskiem na praktyczne poradniki. Od grudnia 2018 roku prowadzimy również własny sklep, w którym sprzedajemy personalizowane mapy ścienne.

KIM SĄ AUTORZY?

Jesteśmy małżeństwem, na co dzień mieszkającym w Żorach na Śląsku. Podróżujemy we dwoje, samodzielnie organizując każdy wyjazd. Najlepiej czujemy się na łonie natury, więc spanie pod namiotem i dobra kawa w plenerze jest tym, co uszczęśliwia nas najbardziej! Do tego oczywiście jeszcze narty i rowery! Więcej informacji znajdziesz w zakładce O NAS.

BEFORE WE GET OLD W LICZBACH

Dane z okresu: 01.07.2019 do 31.07.2019.

0
Unikalni Użytkownicy
0
Odsłony
0
Facebook
0
Instagram
0
Newsletter

KIM SĄ CZYTELNICY BLOGA?

Dane z okresu: 01.07.2019 do 31.07.2019.

 • Kobiety
 • Mężczyźni

AKTUALNE PROJEKTY

Na chwilę obecną realizujemy kilka projektów podróżniczych. Jeśli uważasz, że któryś z nich może się wpisać w tematykę Twojej marki, napisz do nas!

 • Europa na weekend

  Długoterminowy projekt, w ramach którego wyjeżdżamy na krótkie, weekendowe wyjazdy do europejskich miast. Przykład realizacji: przewodnik po Pradze.

 • Wyjazdy rowerowe

  W 2018 i 2019 roku zaliczyliśmy kilka wypraw rowerowych do Austrii. Jest to jedna z naszych ulubionych form zwiedzania, więc jeśli Twoja marka wpisuje się tematycznie w rowerowe wyprawy, zapraszamy do kontaktu.

 • Polska nieoczywista

  Prezentacja mniej znanych, aczkolwiek urokliwych miejsc w Polsce. Prowadzisz nietypową restaurację lub hotel? Pieczesz regionalne rogale lub organizujesz nietypowe atrakcje w swoim rejonie? Napisz do nas koniecznie, z przyjemnością przyjedziemy, a następnie napiszemy relację/recenzję na blogu.

 • Świat pod namiotem.

  Noce spędzane pod namiotem w pięknych miejscach są dla nas największą przyjemnością w zwiedzaniu świata. Mamy w planach kilka namiotowych wypraw, więc jeśli taka forma podróżowania jest bliska założeniom Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY

Rzetelnie przygotowane wpisy na bloga lub kanały w social mediach, które będą promowały Twój produkt/usługę. Naszym priorytetem jest dostarczanie odbiorcom wartościowych treści, dlatego bardzo ważne jest dla nas dopasowanie kampanii do podróżniczej tematyki bloga.

Masz ciekawy produkt, który moglibyśmy przetestować podczas podróży i napisać jego recenzję? Świetnie, skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz wyjątkowych zdjęć produktu w nietypowych miejscach? Chcesz zaprezentować swój produkt na tle wspaniałej panoramy gór lub urokliwej plaży? Oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej Twoich produktów w dowolnym miejscu na świecie. Zdjęcia wykonujemy lustrzanką, w wysokiej rozdzielczości RAW, dzięki czemu mogą być one użyte nawet do wielkoformatowych wydruków.

Do wyjazdów specjalnie nie trzeba nas namawiać i jest to dla nas najprzyjemniejsza forma współpracy. Prowadzisz hotel, restaurację lub zajmujesz się promocją danego regionu? Z przyjemnością odwiedzimy te miejsca i pokażemy je naszym odbiorcom w social mediach. Być może Twoja firma właśnie organizuje ciekawą atrakcję turystyczną, w której moglibyśmy wziąć udział i zrobić relację w social mediach? Jakikolwiek masz pomysł, napisz do nas!

Jeśli chciałbyś wypromować swój produkt/usługę w ciekawy sposób, proponujemy zorganizowanie angażującego konkursu na łamach naszego bloga lub social mediów.

Pisanie o podróżach to nasza pasja, więc z chęcią przygotujemy ciekawy i chwytliwy artykuł na potrzeby wydawnictwa gazety lub portalu podróżniczego.

Masz pomysł na nietypową akcję? To świetnie, bierzemy pod uwagę różne formy współpracy, więc zapraszamy do kontaktu!

DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z:

Before We Get Old współpraca

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli uważasz, że profil i charakter tego, co robimy pasuje do Twojej marki, napisz do nas! Jesteśmy otwarci na przeróżne formy współpracy, więc z pewnością się dogadamy. Numer telefonu podajemy po kontakcie mailowym.

kontakt@beforewegetold.pl