0,00zł

Zwroty i reklamacje

Zwrot personalizowanych map

Ponieważ każda mapa tworzona jest na indywidualne zamówienie, nie ma możliwości zwrotu towaru. Masz jednak prawo złożyć reklamację, jeśli produkt dotrze do Ciebie uszkodzony. W tym celu skorzystaj z formularza reklamacyjnego, w którym znajdziesz adres do odesłania towaru. Reklamacje rozpatrujemy do 7 dni od momentu otrzymania uszkodzonego towaru.

Zwrot Niezbędnika Podróżnika

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w terminie do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Towar nie może być uszkodzony oraz posiadać śladów użytkowania (np. wybrakowane listki mydła  lub zużyty spray na komary, itd.). Równowartość towaru (bez kosztów przesyłki) zwrócimy na Twoje konto do 7 dni od momentu otrzymania od Ciebie przesyłki. Aby zwrócić towar wypełnij formularz zwrotu zamówienia i dołącz go do przesyłki. Całość prześlij na adres wskazany w formularzu.

Reklamacje

W przypadku, gdy zamówione towary posiadają wady, są niezgodne z zamówieniem lub zostały uszkodzone podczas transportu masz prawo do złożenia reklamacji. W tym celu skorzystaj z formularza reklamacyjnego, w którym znajdziesz adres do odesłania towaru. Reklamacje rozpatrujemy do 7 dni od momentu otrzymania uszkodzonego towaru.

Copyright © 2018 - BeforeWeGetOld.pl