DARMOWE TREŚCI DO POBRANIA

Cześć! W tej sekcji znajdziesz darmowe treści do pobrania. Od gotowych tras podróży, poprzez… kalambury! 🙂 Zerknij, być może coś Ci się przyda!

PDF - LISTA RZECZY DO AZJI

Wybierasz się do Azji na kilka tygodni czy miesięcy? Zastanawiasz się co ze sobą zabrać? Pobierz gotową do druku listę rzeczy do spakowania. W pliku znajdziesz również nasze adnotacje o tym jakie rzeczy są zupełnie zbędne, a które koniecznie trzeba zabrać!

TAJLANDIA - JAK WYPEŁNIĆ ARRIVAL CARD?

Po wylądowaniu w Tajlandii, bez względu na planowaną długość pobytu, każdy obowiązkowo musi wypełnić tzw. ARRIVAL CARD, a opuszczając kraj, DEPARTURE CARD. Dla wszystkich tych, którzy lubią być przygotowani, napisaliśmy instrukcję jak wypisać takie druczki. W PDF znajdziecie gotowe, wypełnione druczki + objaśnienia.

USA trasa na 2 tygodnie

USA ZACHÓD - TRASA NA 17 DNI - PDF + MAPA

Marzy Ci się amerykański roadtrip po bezkresach Stanów Zjednoczonych? Pobierz gotową, 17-dniową trasę po zachodzie USA, która pomoże Ci zaplanować swoją własną podróż marzeń! Pobierając .pdf otrzymasz również dostęp do mapy z zaznaczoną całą trasą.

mjanma trasa

BIRMA / MJANMA - TRASA NA 14 DNI - PDF

Jedziesz do Birmy i zastanawiasz się co warto zobaczyć? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy plan podróży po Mjanmie na 14 dni. Możesz się z nim zapoznać w tym wpisie, ale jeśli wolisz drukowaną wersję planu, możesz ją pobrać tutaj.

KALAMBURY - NA WSPÓLNE WYJAZDY I NUDĘ 😉

Nasze autorskie kalambury stworzyliśmy w grudniu 2017, tuż przed świętami. Był to prezent dla naszych stałych czytelników. Kalambury zawierają 324 hasła (wcale nie łatwe) na 18 stronach A4:  gotowe do druku! Jeśli wyjeżdżacie gdzieś ze znajomymi, lub macie przed sobą spęd rodzinny: śmiało, ściągajcie i drukujcie! Śmiechu w trakcie gry jest co nie miara 🙂

Personalizowane mapy są teraz dostępne w sklepie WeekendówkaZobacz mapy
+ +